LED diodové pásky a komponenty

Různé druhy LED diod

Na zakázku vyráběné LED diodové pásky jsou ideální pro designové, reklamní a architektonické osvětlování. Z hlediska světelného výkonu, vlastností a dosaženého efektu jsou velmi rozmanité a je tedy vždy možné navrhnout vhodný typ pro danou aplikaci.

více o RGB LED diodových páskách a komponentech

LED pásky jsou univerzální stavebnice vyráběné přímo na míru

  • možnost výběru LED diod, instalační rozteče a typu pásku
  • výběr ze základních barev, plynulé změny barev
  • dodání kompletních svítidel v tubusech, profilech, boxech
  • kompaktní rozměry, dlouhá životnost, nízká spotřeba el. energie

Na výběr je mnoho typů LED diod

Při objednávce se volí typ použitých LED diod (výkon, velikost, tvar), barva emitovaného světla (všechny základní barvy, měnitelná), rozteč (vzájemná vzdálenost LED diod na pásku) a typ pásku (pevný, flexi - ohebný). K dispozici je také barevný RGB pásek efektně měnící barvy v plynulých přechodech (více o barevných efektech v sekci RGB LED projektory barevného světla).

LED diodové pásky jsou vhodné zejména pro:

  • architektonické a designové osvětlování
  • světelnou reklamu, svícení do hrany skla
  • nábytkářské, podlahářské a interiérové firmy
  • konstrukce idnividuálních svítidel

Kompaktní rozměry, nízká spotřeba, vysoký výkon

Pásky jsou velmi kompaktní a je snadné je implementovat např. do podlah, podhledů, sádrokartonových příček, stěn nábytkových kusů, kuchyňských linek, obkladů apod. Mohou být dodávány v polykarbonátových tubusech (transparentní či barevné), hliníkových profilech krytých frézovaným plexi dle výběru (opál, prisma, transparentní), nebo instalovány do plexi boxů vyrobených na míru (viz sekce LED svítidla - zakázková výroba). Podle výkonu použitých LED diod jsou tato svítidla vhodná jak pro dekorativní či navigační osvětlení, tak pro světelné aplikace s náročnými požadavky na intenzitu a rovnomněrnost emitovaného světla.

© LEDfield 2007, design & code by blackeye.cz