LED svítidlo LESTR ALP

Kompaktní svítidlo LESTR ALP je vhodným nástrojem pro světelný design a doplňkové či akcentové osvětlení.

Svítidlo LESTR ALP

Typické instalace LED svítidla LESTR ALP

  • kolem zrcadla v dlažbě či samostatně
  • kolem obrazů a jiných exponátů
  • designové a dekorační osvětlení
  • podhledové a nábytkové osvětlení
  • navigační a osvětlení interierů i exterierů

Základem svítidla LESTR ALP je LED diodový pásek s SMD diodami v rozteči 7 mm. Pásek je instalován do hliníkového U profilu 12x12 mm, který je uzavřen plexi difuzorem s opálovým efektem. Světelné paprsky z diod dopadající zevnitř na difuzor jsou již dostatečně rozptýlené, což při pohledu na svítidlo dělá dojem homogenní mléčné linky. Standardní barva světla je bílá, k dispozici jsou další barvy (modrá, červená, zelená, žlutá).

Jde o univerzální výrobně flexibilní produkt, který lze na míru přizpůsobit dané aplikaci. Pohledovou hliníkovou část svítidla lze povrchově libovolně upravit (stříkání korundem či balotinou, eloxování, práškové laky).

Libovolná délka, možnost volby barvy světla, vytváření písmen a obrazců, k použití v exterierech i interierech Napájení 5V, extrémně nízká energetická náročnost

Zrcadlové svítidlo LESTR ALP

Podsvícené zrcadlo V jedné z vyhledávaných variant je svítidlo LESTR ALP navrženo jako doplňkové osvětlení zrcadla a je součástí obkladové dlažby ze tří stran kolem zrcadla (sendvičový způsob). Lepí se rovnou na zrcadlo a svítí směrem dovnitř, čímž dochází k mnohonásobnému odrazu světla a poté k jeho rovnoměrné distribuci po místnosti.

Svítidlo je napájeno napětím 5 V a je odolné proti průniku vody, což je zárukou bezpečného provozu ve vlhkém prostředí. Enegretické nároky jsou velmi nízké.

Jednotlivé lišty zvolené délky lze vzájemně propojovat v libovolných úhlech. Přesné délky spolu se zadáním úhlů případného napojení je třeba specifikovat při objednávce.

Základní rozměry profilu svítidla (šxv): 12x14 mm
Délka: libovolná

PDF leták LESTR ALP

PDF leták LESTR ALP – Double

PDF leták LESTR ALP – Mirror


zpět na LED svítidla - zakázková výroba

© LEDfield 2007, design & code by blackeye.cz