LED svítidlo LINER

Zakázkové svítidlo LINER je vhodné především pro dekorativní, navigační a reklamní osvětlování. Jde o SMD LED diodový pásek s libovolnou roztečí LED od 7 do 700 mm instalovaný do transparentního polycarbonátového tubusu (k dispozici je široká škála barevných odstínů včetně opálového efektu).

Typické instalace LED svítidla LINER

LESTR LINER
  • součást nábytkových příček a stěn
  • součást kuchyňských linek
  • nasvětlení schodů a chodníčků
  • nasvětlení obvodu stropu či podlahy
  • navigační světelné lišty
  • designové a dekorační osvětlení

Standardní barva světla je bílá, k dispozici jsou další barvy (modrá, červená, zelená, žlutá). K nejčastějším aplikacím patří integrace do nábytkových kusů, podlahových částí, podhledů a krovů. Svítidlo je vhodné jako komponent pro nábytkářské, podlahářské, interierové a designové firmy. Jde o univerzální výrobně flexibilní produkt, který lze na míru přizpůsobit dané aplikaci. LED svítidlo LINER je napájeno napětím 5 V a je extrémně nenáročné na spotřebu elektrické energie.

Libovolná délka, možnost volby barvy světla, vytváření písmen a obrazců, k použití v exterierech i interierech. Napájení 5V, extrémně nízká energetická náročnost

Jednotlivé lišty zvolené délky lze vzájemně propojovat v libovolných úhlech. Přesné délky spolu se zadáním úhlů případného napojení je třeba specifikovat při objednávce.

Základní rozměry profilu svítidla (šxv): 10x10 mm
Délka: libovolná


zpět na LED svítidla - zakázková výroba

© LEDfield 2007, design & code by blackeye.cz