Představení firmy LEDfield

Firma LEDfield byla založena počátkem roku 2006 jako reakce na vzrůstající poptávku po vysocesvítivých LED diodách jako světelném zdroji. Zabývá se zakázkovou výrobou LED svítidel, komplexním LED osvětlením pro širokou veřejnost, reklamní průmysl, i firemní oblast.

Navrhujeme a realizujeme projekty týkající se osvětlení pro širokou veřejnost, reklamní průmysl, ale i pro jiné podnikatelské záměry a další firemní oblasti.

Do veškerých aplikací instalujeme kvalitní a ověřené LED diody renomovaných značek Epistar, Nichia a CREE.

Za účelem dosažení srovnatelného výkonu běžných světelných zdrojů (např. zářivka, halogen, výbojka) používáme extra-svítivé CREE High Power LED diody nové generace. Do standardních aplikací LED instalujeme vysoce-výkonné diody Nichia Rigel (Power LED), vynikající svou spolehlivostí a velmi pomalým poklesem svítivosti.

Disponujeme ověřenými LED produkty na bázi vysoce-svítivých čipů Epistar, určenými k dekorativnímu nasvícení komerčních, výstavních a obytných prostorů. Slabý příkon proudu do těchto typů diod nabízí pro požadovanou plochu dostatečné osvětlení, neprojevuje se však zvýšenými náklady na spotřebu energie.

Všechny nabízené produkty jsou dlouhodobě testovány na území ČR ve specializovaných laboratořích. Pozitivní výsledek a splnění stanovených norem následně umožňuje uvedení produktů na trh.

Na všechny naše výrobky poskytujeme plnou záruku 2 roky.


zpět na HOME

© LEDfield 2007, design & code by blackeye.cz